POSKLIZŇOVÉ LINKY OD A DO Z

20.12.2019 (13:53)

Farmář | leden 2020 19

Posklizňové linky od A do Z

Představovat firmu Agroing, jednoho z hlavních dodavatelů technologií pro skladování a posklizňovou úpravu nejen v České, ale i Slovenské republice, by bylo asi zbytečné. Firma letos oslaví 30 let své existence a její instalace můžete vidět prakticky ve všech koutech naší země.

Investice do skladovacích kapacit a posklizňových linek jsou neustále na vzestupu, ať už se jedná o úplně nové linky na zelené louce, rozšiřování stávajících kapacit, případně rekonstrukce starých objektů. Obecným trendem jsou stále větší skladovací báze, s výkonnějšími čističkami a dopravními cestami.

Pro skladování dodáváme sila se stěnou z vlnitého plechu španělské firmy Symaga, případně z hladkého plechu firmy Araj, a to jak s plochým dnem, tak i s výsypkou v rozmezí od 40 do 66 stupňů. Nabízíme také technologie pro skladování v halových skladech, které vybavujeme klasickým kanálovým aktivním větrání s děrovanými rošty nebo pylonovým větráním doplněným provzdušňovacími jehlami pro akutní řešení tzv. horkých míst. 

Jsme certifikovaným dealerem výrobce dopravních systémů Skandia Elevator, jejichž elevátory a redlery můžete najít na většině našich instalací. Portfolio dopravních cest doplňují šnekové, případně pásové dopravníky. V oblasti čističek a sušáren spolupracujeme především s firmou Bühler, ale nabízíme stroje také jiných výrobců, jako jsou například francouzský Denis nebo italský Zanin.

Z instalací roku 2019, na kterých jsou výše uvedené stroje, můžeme zmínit například rozšíření skladovací kapacity firmy KOOPERACE Hrotovice, a.s. o další čtyři sila, skladovací bázi s výrobnou krmných směsí v Zemědělském družstvu Maleč nebo kompletní posklizňovou linku včetně čističky a sušárny pro Arcibiskupství olomoucké v Chropyni.

Nezahálíme ani na Slovensku, kde naše dceřiná společnost Agroing Slovensko dokončila také několik realizací, jmenujme například rozšíření skladovací kapacity v Radošovcích (viz foto) nebo skladovací bázi včetně výrobny krmných směsí v Ožďanech.  

Pokud byste se chtěli přidat k našim spokojeným zákazníkům, rád vás navštíví některých z našich projektových manažerů a proberete své potřeby přímo u vás. Přínosné jsou také individuální prohlídky některé z našich starších realizací, které pro vás rádi zorganizujeme.    

 

Mgr. Dagmar Bednářová

 AGROING BRNO s.r.o.

 

Facebook Youtube