O nás

Naše firma vznikla v roce 1990 jako skupina zemědělských a strojních inženýrů a od té doby jsme realizovali více jak 1500 technologických linek nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku, Maďarsku a Polsku. Od samého začátku klademe důraz na kvalitu za přiměřenou cenu, profesionální přístup ke klientům a spolehlivý servis. V současné době jsme společnost, která nabízí nejen stroje, ale především projekt projekty na klíč – od zaměření, přes projekt, dodávku a instalaci strojů, k elektroinstalaci a závěrečným zkouškám.

Agroing Brno s.r.o. se specializuje na dvě základní oblasti: výrobny krmných směsí a skladování a posklizňovou úpravu plodin. Pro zájemce o výrobu krmiv nabízíme kladívkové šrotovníky, mačkače, míchačky, granulační a extrudační linky, šnekové dopravníky, zásobníky a váhy; a pro zájemce o skladování máme v nabídce čističky, sušárny, obilní sila, elevátory, redlery, pneumatické dopravníky a aktivní větrání. Všechny systémy mohou pracovat v ručním, poloautomatickém nebo plně automatizovaném provozu.

Postupně jsme naše služby rozšířili o další 2 obory, a to využití odpadního tepla z bioplynových stanic a zpracování biomasy. Zde nabízíme různé systémy využití odpadního tepla pro sušení obilvin, olejnin a dalších materiálů (sušárny, aktivní větrání) a následné zpracování obilních odpadů a odpadů z bioplynových stanic pro další využití (energetika, hnojiva, apod). 

Rovněž se zabýváme rekonstrukcemi stávajících objektů, servisem a poradenskou činností pro získání dotací z jednotlivých operačních programů a zajišťujeme servis jak námi dodávaných technologií, tak i repasemi stávajících technologií.

Jsme členy Asociace zemědělské a lesnické techniky, naši pracovníci se podílejí na výzkumné činnosti společně s Mendelovou univerzitou v Brně a Slovenskou poľnohospodárskou univerzitou v Nitře. Současně se podílíme i na výuce na těchto školách.

Naše firma získala ocenění Ministerstva zemědělství za přínos v technickém rozvoji.

AGROING BRNO s.r.o., Kosmákova 31, 615 00  Brno, IČO: 25517457, DIČ: CZ25517457
zápis v OR KS v Brně, oddíl C, vložka 29776

Naše produkty a služby
Facebook Youtube